UAB Labema

UAB „Labema“ yra gyvybės mokslų ir biotechnologijos ekspertų organizacijos „Labema OY“, įkurtos 1988 metais Suomijoje, veikiančios ir Baltijos šalyse, dalis. Mes tiekiame aukščiausios klasės diagnostikos įrangą ir priemones sveikatos priežiūros, maisto pramonės ir mokslinių tyrimų laboratorijoms. Mūsų pagrindinės veiklos sritys yra mikrobiologija, molekulinė biologija, maisto diagnostika ir piktnaudžiavimo vaistais ir narkotinėmis medžiagomis diagnostika.

Labema veikla remiasi mokslinėmis ir praktinėmis žiniomis apie diagnostines sistemas ir procesus, sutelkiant dėmesį į nuolat besikeičiančius klientų poreikius. Nuolatinis rinkos vertinimas ir glaudus bendradarbiavimas su klientais ir tiekėjais yra Labemos sėkmės raktas.

Dinamika yra Labemos DNR. Norėdama numatyti klientų poreikius ir tinkamu laiku pasiūlyti tinkamą sprendimą savo klientams, "Labema" nuolat stebi rinką, ieško novatoriškų sprendimų ir sistemų. Mes dirbame su tiekėjais, kurie investuodami į tyrimus yra priešakinėse mokslo gretose ir tiekia rinkai naujus testus bei įrangą, kuri padeda klientams efektyviai ir greitai diagnozuoti.

Labema yra įsipareigojusi remti biotechnologijas Suomijoje ir Baltijos šalyse.

Produktų grupės

Kontroliniai mikroorganizmai

Platus mikroorganizmų produktų pasirinkimas kokybės kontrolės ir mokymo tikslams. Norėdami užsisakyti mikroorganizmų produktus, turite užsiregistruoti tiekėjo tinklapyje "Microbiologics" kaip galutinis vartotojas. Jei reikia daugiau informacijos ir galutinio vartotojo licencijos sutarties, susisiekite su Labema klientų aptarnavimo tarnyba adresu labema@labema.lt.

Maisto diagnostika

Maisto diagnostika apima visus produktus, reikalingus profesionaliai maisto produktų kokybės kontrolei, įskaitant patogenų, alergenų ir mikotoksinų testus. Mes surinkome su mūsų gaminiais susijusius dokumentus ir tyrimus, kurie, mūsų manymu, bus naudingi mūsų klientams.

Infekcijos prevencija

Infekcijų prevencija apima produktus, skirtus sterlizavomo įrangos stebėjimui, pvz., sterilizavimo pakrovimo stebėjimui, ypač sparčius biologinius indikatorius ir dar daugiau!

Klinikinė diagnostika

Klinikinė diagnostika apima platų klinikinių laboratorijų tyrimų spektrą, pvz., serologinius tyrimus, antigenų ir toksinų testus. Mes surinkome su mūsų gaminiais susijusius dokumentus ir tyrimus, kurie, mūsų manymu, bus naudingi mūsų klientams.

Mikrobiologinės kultūros

Mikrobiologinės kultūros apima viską, kas reikalinga mikrobų auginimui, kolonijų nustatymui ir laboratorijų darbo kokybei užtikrinti. Mūsų produktų pavyzdžiai yra auginimo terpės, paruoštos naudoti terpės, Petri lėkštelės, kraujo produktai ir papildai. Mes surinkome su mūsų gaminiais susijusius dokumentus ir tyrimus, kurie, mūsų manymu, bus naudingi mūsų klientams.

Vidaus kontrolė ir higiena

Vidaus kontrolė ir higiena apima lengvai naudojamus testus ir įrangą, skirtą higienos kontrolei ir mikrobiologiniam monitoringui restoranuose ir maisto pramonėje. Mes surinkome su mūsų gaminiais susijusius dokumentus ir tyrimus, kurie, mūsų manymu, bus naudingi mūsų klientams.

Molekulinė biologija

Molekulinė biologija apima IVD (In vitro diagnistikos) testus, skirtus diagnozuoti bakterijas, virusus, grybus ir parazitus. Mes surinkome dokumentus ir tyrimus, susijusius su mūsų produktais, kurie, mūsų nuomone, bus naudingi mūsų klientams.

Įranga ir medžiagos

Įranga ir medžiagos apima pagrindinę įrangą, prietaisus ir specialius gaminius, reikalingus laboratoriniams darbams ir mėginių paėmimui.

Jūsų paslaugoms specialistai

Alma DrungilienėVadovė Lietuvai

+370 616 70016

Siusti žinute

Jolita KulbieneMokslinės komunikacijos vadybininkė

+370 618 36263

Siusti žinute